SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Qëllohet me armë ndaj një të riu në Shijak

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shijak nga një konflikt i çastit.

Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta dhe si pasojë është plagosur në këmbë, me armë zjarri tip pistoletë, B. K., 25 vjeç, banues në Shijak.

I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës jashtë rrezikut për jetën.

Me të marrë njoftim menjëherë në vendngjarje kanë shkuar efektivet e policisë, të cilët kanë këqyrur vendin e ngjarjes dhe mbledhur provat materiale, me qëllim zbardhjen e ngjarjes.

Nga veprimet hetimore është bërë e mundur të identifikohet autori i ngjarjes, I cili dyshohet se është I. N., 30 vjeç, banues në Shijak.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?