SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Prezantuesja e “Zjarr tv”, poston foto thuajse nudo

Greta Hoxhaj njihet si spikerja seksi e lajmeve në “Zjarr Tv”, pasi në edicionin e lajmeve ajo shfaqet topless. Megjithatë edhe jashtë prezantimit duket se Greta nuk i lë pas dore fotot seksi. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një sërë fotosh në të cilat shfaqet topless dhe mjaft provokuese.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?