Prezantuesja e “Zjarr tv”, poston foto thuajse nudo

Aktualitet

Greta Hoxhaj njihet si spikerja seksi e lajmeve në “Zjarr Tv”, pasi në edicionin e lajmeve ajo shfaqet topless. Megjithatë edhe jashtë prezantimit duket se Greta nuk i lë pas dore fotot seksi. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një sërë fotosh në të cilat shfaqet topless dhe mjaft provokuese.