Bleona Qerreti ndez plazhin e Sardenjës në Itali. FOTO

 Bleona Qereti, tashmë 39-vjeçarje, e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”. Kështu e nis shkrimin e përditshmja Kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për showbiz-en dhe këngëtaren shqiptaren, Qerreti “Jutarnji List” publikon foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet […]

Continue Reading

Ish deputetja me foto nudo në Instagram. FOTO

Nikita Klæstrup, një ish-politikane daneze ka guxuar të pozojë nudo, pa u shqetësuar aspak për komentet e njerëzve. Ajo është vetëm 23 vjece dhe qëndroi në parlament si anëtare e partisë “Konservatorët e Rinj” deri në vitin 2015. e cila është vetëm 23 vjeçe, duket se është ndryshe nga politikanët e tjerë. Edhe pse prindërit […]

Continue Reading

Modelja ruse krejt nudo në minus 9 gradë. Foto

32 vjeçarja Inna Vladimirskava, zhytet në brigjet e lumit Dnieper,  në Kiev të Ukrainës, çdo mëngjes të së dielës dhe vrapon lakuriq përgjatë brigjeve me dëborë të lumit, transmeton Klan Kosova. Duke notuar nudo në një nga lumenjtë më të ftohtë në Evropë, ajo përballon temperaturat -9 gradë celcius. Stërvitjet e saj fizike në temperatura […]

Continue Reading

Tërbohet velina e Mamaqit/ Del pa të brëndshme në skenë

Velina e re e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Në puntatën e kësaj të shtune ajo ka bërë një hyrje spektakolare në skenë. Ajo mban të veshur një fustan të kuq që i ka nxjerrë ndoshta më shumë sesa ka dashur. Ajo ka ekspozuar thuajse tërësisht pjesët intime, pasi […]

Continue Reading

Kontratë me “Playboy”/ Beniada Nishani shfaqet nudo. FOTO

Beniada Nishani , mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe në pozicion erotik. Kjo foto vjen pas kontratës që ka nënshkruar me “PlayBoy” për foto nudo. Biondja 25- vjeçare nga Durrësi, por e rritur në Itali, që po komentohet këto kohë në showbiz-in italian për pozat […]

Continue Reading

Klaudia Pepa shfaqet nudo/ Por i heq sërisht nga instagrami. FOTO

Klaudia shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot artistike dhe zbulon format perfekte. Balerina me famë të gjerë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë ka realizuar së fundmi një set fotografik nudo që ka spikatur në Instagram. Fansat kanë qenë ata që janë mahnitur nga trupi i tonifikuar i balerinës së suksesshme duke komentuar nën foton që […]

Continue Reading