Deputetët kriminelë në çadrën e lirisë

Aktualitet

Disa prej deputeteve te mazhorances me precedente te theksuar penale, jane bere sot objekt te portreteve te tyra tek çadra e ngritur nga PD, ç’ka ka nxjerr ne pah numrin e madh te tyre ne parlamentin shqiptar.

Nder ta binte ne sy Armando Prenga, Mark Frroku, Arben Noka, Shkelqim Spahiu si dhe e bashkiakut te Kavajes, Roshi.

Po bëhet VETTING-u! Ai i VËRTETI, SHQIP-shkruante Gent Strazimiri, ne nje status te tijin shoqeruar me portretet manikin te deputetve kriminele.

Fotografia e Gent Strazimiri

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?