Nga Edmond Hasani: Kater fytyrat më të poshtra të Sorosit

Aktualitet

Kater fytyrat me te poshtra te Sorosit shqiptar:

Remzi Lani,

Valdete Sala,

Andi Dobrusha

Delina Fico !

Spiune te sigurimit te shtetit,mashtrues,hajdute dhe perverse ! Mbreme ne Opinion tek mashtruesi tjeter Blend Fevziu nuk paten kurajo te shfaqen ne publik duke cuar ne debat ca plehra minore !

Fotografia e Edmond HasaniFotografia e Edmond HasaniFotografia e Edmond Hasani

Fotografia e Edmond Hasani

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?