Rama i braktisi dhe sot që ju kishte premtuar ti takonte. Grevistët në kushte ç’njerëzore në mes të Tiranës.

Aktualitet

Edhe pse iu premtoi se do ti takonte diten e merkure, kryeministri Rama akoma nuk ka shkuar per ti takuar dhe biseduar per dakortesine mes tyre dhe Peleshit.

Ai sot ka zgjedhur te bej nje vizite ne Universitetin e Shkodres ku dhe atje eshte pritur me protesta nga te rinjte Shkodrane.

Grevistet e Zharrezes vazhdojne te qendrojne te shtrire ne toke me kartona dhe plastmas ku shiu i dites se sotme i ka shoqeruar dhe vazhdon ti shoqeroj.

Ky eshte nje turp i papare dhe nje sfide qe ata i bejne kreut te qeverise!

Fotografia e Roberto Caparrotta

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?