SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Filmime spektakolare me dron e urës në HEC-in e Banjës në Gramsh. Foto/Video

Në këtë video do të shihni pamje të mahnitshme të urës së Shushicës mbi hidrocentralin e Banjës të realizuara nga Albert Vaja (Studio, foto, video, art).

Ura e Shushicës është një ndër më të bukurat dhe më të gjatat aktualisht në Shqipëri.

E parë nga lart me dron kjo urë duket akoma më spektakolare.

Liqeni i HEC Banjë dhe urat e tij janë kthyer në objekte pelegrinazhi për vizitorët dhe turistët e huaj dhe i shtohen bukurive të tjera natyrore të Gramshit. Rruga e re e favorizon akoma më shumë zhvillimin e turizmit në këtë trevë.

Ju ftojmë të shihni këto pamje që vërtet do iu kënaqin të gjithëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?