Kokëdhima: Unë do të vazhdoj të vij në Asamblenë e PS-së. Mos Koço se do të thyej ndonjë krah.

Politike

Gjatë bashkëbisedimit me socialistët e Elbasanit iu riktheva shkarkimit tim nga Asambleja Kombëtare e PS-së më 23 dhjetor dhe iu drejtova publikisht të gjithë anëtarëve të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste të Shqipërisë, se drejtuesit e asamblesë nuk më kanë vënë në dispozicion vendimin e shkarkimit, pavarësisht interesimit tim të vazhdueshëm. U kërkova atyre që të ushtrojnë përgjegjësinë e tyre për të zbardhur dhe publikuar vendimin e shkarkimit dhe dokumentat mbështetëse. U thashë se do të vazhdoj të vij në Asamble, sepse e konsideroj veten anëtar të asamblesë me të drejta të plota, për sa kohë nuk zbardhet dhe nuk më jepet vendimi që më ka shkarkuar.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments