Lulzim Basha ka thirrur një mbledhje urgjente në selinë e PD me aleatët e kësaj force politike.

  Lulizm Basha ka thirrur një mbledhje urgjente në selinë e PD me aleatët e kësaj force politike. Nuk bëhen të qarta se çfarë do të diskutohet por mendohet se temë e debatit të jetë qëndrimi i opozitës pas bërjes publike të një skandli tjeter të qeverisë Rama që ka të bëjë më Ministrin e […]

Continue Reading

Basha ka zhvilluar sot një takim katër orë me ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Lulzim Basha ka zhvilluar një takim që ka zgjatur rreth katër orë me ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu. Takimi mes tyre nisi në orën 15:15 dhe përfundoi në orë 19:10, pra gati 4 orë dhe u zhvillua në selinë e Partisë Demokratike. Ky është takimi i tretë i Bashës me Donald Lu që nga […]

Continue Reading