E fundit/ Qytetarët e Paskuqanit bllokojnë rrugën kryesore. VIDEO

Qytetarë të Paskuqanit, kanë bllokuar pak minuta më parë, rrugën që lidh me Kamzën. Ata i janë bashkuar protestës së opozitës së bashkuar, ne shenjë proteste, sipas tyre për situatën e mjerë ekonomike në të cilën ndodhet Paskuqani dhe i gjithë vendi. Qytetarët kanë lëshuar thirrje kundër qeverisë, dhe i kanë kërkuar kryeministrit Rama që […]

Vazhdo të lexosh