Rudina Xhunga: Ledionit i ka hipur vetja në qejf! Video

Për herë të parë Rudina Xhunga reagon në lidhje me debatin me Ledion Liçon! E ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehun”, gazetarja Rudina Xhunga vendos t’i përgjigjet pyetjeve të Arjolës në lidhje me situatën e krijuar në rrjetet sociale mes saj dhe moderatorit të Top Channel, Ledion Liço. “Ishte nje situatë e pakëndshme. […]

Continue Reading