Panik në aeroportin e Lionit/ Ndjekje dramatike e makinës në pistë. Video

Fluturimet në aeroportin Saint Exupery në Lion janë ndalur të hënën, pasi policia arrestoi një person që kishte kapërcyer me makinën e tij perimetrin e sigurisë. Para se të kalonte rrethimin në aeroport, policët ndoqën e qëlluan mbi makinë, e cila mësohet se ka ecur për disa kilometra në korsinë e kundërt në një autostradë […]

Continue Reading

Sherrit masiv mes tifozëve të Lionit dhe Beshiktashit/ Foto

Ndeshja e mbrëmshme mes Lionit dhe Beshiktashit ishte në qendër të vëmendjes jo për aspektin sportiv por për shkak të një përleshje masive të dy tifozerive. Në ndeshjen e parë çerekfinaliste për Europa League kanë qenë tifozët turq që shkaktuan trazirat e dhunshme në stadium, shkruan tabloidi britanik “The SUN”. Sipas mediave franceze, ata nisën […]

Continue Reading