Sherrit masiv mes tifozëve të Lionit dhe Beshiktashit/ Foto

Ndeshja e mbrëmshme mes Lionit dhe Beshiktashit ishte në qendër të vëmendjes jo për aspektin sportiv por për shkak të një përleshje masive të dy tifozerive. Në ndeshjen e parë çerekfinaliste për Europa League kanë qenë tifozët turq që shkaktuan trazirat e dhunshme në stadium, shkruan tabloidi britanik “The SUN”. Sipas mediave franceze, ata nisën […]

Continue Reading