Dalin pamjet si u grabit pika e karburantit pak ditë më parë në Vlorë. VIDEO

Ditën e sotme Report Tv ka bërë publike pamjet e kameras së sigurisë së karburantit, ku shfaqet ajo që ndodhi natën e grabitjes. Siç shikohet edhe nga pamjet filmike, dy të rinjtë afrohen fillimisht qetësisht pranë kabinës ku qëndronte roja i objektit. Pasi vëzhgojnë të gjithë ambientin me një armë në dorë ata kërcënojnë rojen […]

Vazhdo të lexosh

Grabitet një pikë karburanti në Durrës

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në qytetit e Durrësit në orën 03:20, ndërsa nuk është bërë ende e ditur shuma e grabitur. Nga policia bëhet me dije se grabitësit kanë kërcënuar rojen e bisnesit me një shkop bejzbolli, ndërsa që të dy grabitësit mbanin kapuçë në kokë. Policia ka mbërritur në vend-ngjarje dhe po punon […]

Vazhdo të lexosh