Bejtja u drejtohet Vangjelit, Pezës dhe Irisit: Më lini të flas se më çatë bythën.Video

Gazetari i njohur Andi Bejtja reagoi ashpër ndaj tre kolegëve që bërtisnin duke mbrojtur Edi Ramën, duke mos lenë njeri të fliste. Gazetari Andi Bejtja ka shpërthyer në “Opinion”, ku u është drejtuar kolegëve të panelit që ta lënë të flasë me fjalët “na çatë b**ën!”. Shkak është bërë ndërprerja e shpeshtë që i kanë […]

Vazhdo të lexosh