Bejtja u drejtohet Vangjelit, Pezës dhe Irisit: Më lini të flas se më çatë bythën.Video

Gazetari i njohur Andi Bejtja reagoi ashpër ndaj tre kolegëve që bërtisnin duke mbrojtur Edi Ramën, duke mos lenë njeri të fliste. Gazetari Andi Bejtja ka shpërthyer në “Opinion”, ku u është drejtuar kolegëve të panelit që ta lënë të flasë me fjalët “na çatë b**ën!”. Shkak është bërë ndërprerja e shpeshtë që i kanë […]

Vazhdo të lexosh

Nga Andi Bejtja/ ‘Ambasadorët dhe invenstimet!

Kam takuar shumë ambasadorë shqiptarë nëpër vite, dhe shumë aktive dhe inekzistente…Të gjithë pak a shume kanë pasur një fjali në gojë; e pranova këtë detyrë, madje këtë sakrificë, për hir të kalamajve, të bëjnë shkollën falas, të sistemohen….se me këtë rrogë e me këto buxhete, as bën dot diplomaci, as jeton dot si ambasador….Ej […]

Vazhdo të lexosh

Kapen sms që i dërgoheshin Blushit gjatë seancës së djeshme. Ja kush ia dërgonte.

Gjatë seancës së djeshme parlamentare të tensionuar me sharje dhe akuza të forta mes deputetit Ben Blushi dhe kryeministrit e më pas edhe ministrave, kreu i LIBRA është fotografuar teksa shkëmben mesazhe në celularin e tij. Një prej tyre, publikuar nga Tiranapost.al është komunikimi me analistin Andi Bejtja. Kamerat e Kuvendit kanë fiksuar edhe një […]

Vazhdo të lexosh