Bejtja u drejtohet Vangjelit, Pezës dhe Irisit: Më lini të flas se më çatë bythën.Video

Aktualitet

Gazetari i njohur Andi Bejtja reagoi ashpër ndaj tre kolegëve që bërtisnin duke mbrojtur Edi Ramën, duke mos lenë njeri të fliste.

Gazetari Andi Bejtja ka shpërthyer në “Opinion”, ku u është drejtuar kolegëve të panelit që ta lënë të flasë me fjalët “na çatë b**ën!”.

Shkak është bërë ndërprerja e shpeshtë që i kanë bërë panelistët përgjatë fjalës që ai po mbante.

Bejtja ka përplasur shishen e ujit ndërkohë që u është drejtuar gazetarëve Vangjeli, Alfred Peza dhe Iris Luarasit me shprehjen “Nuk ndërpreva njeri.. Më lini të flas se më çat b…ythën”. Te tre po mbronin qeverinë, dhe nuk pushonin ndaj Bejtja tha shprehjen e madhe:“Na çatë b**ën!”.

Bejtja po fliste ndërkohë për djegien e mandateve dhe çfarë do të ndodhë më tej në skenën politike shqiptare.

Ndërkohë që gazetari Armand Shkullaku i përmendi Alfred Pezës programin me pesë pika të Peqinit në kohën kur i ky i fundit kandidonte si deputet i PS-së dhe premtonte që do ta bënte Shkumbinin e Peqinit si ekipi i Lacios.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments