Masive gurësh shkëputen nga mali dhe bien mbi autobus…

Një masiv gurësh ka rrëshqitur në rrugën e Shëngjinit pranë Knallës. Sipas gazetarit të ABC News Gjergji Figuri, një prej gurëve ka goditur një autobus që transportonte punëtorë, por nuk ka shkaktuar të plagosur. Autobusi është goditur në pjesën fundore duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Mësohet se firma mirëmbajtëse po punon për largimin e […]

Continue Reading

Presidenti i Venezuelës është qëlluar me vezë dhe gurë/ Video

Presidenti i Venezuelës ka kaluar momente të sikletshme dhe të papritura ndërsa përshëndeste turmat e njerëzve në Bolivar.Siç shkruan The Mirror, ai është përfshirë në një incident mbrëmjen e djeshme, ku protestuesit që i përshëndeste me dorë ia kanë kthyer me gurë e vezë. Maduro dhe mbështetësit e tij qëndronin në majë të një xhipi […]

Continue Reading