Presidenti i Venezuelës është qëlluar me vezë dhe gurë/ Video

Presidenti i Venezuelës ka kaluar momente të sikletshme dhe të papritura ndërsa përshëndeste turmat e njerëzve në Bolivar.Siç shkruan The Mirror, ai është përfshirë në një incident mbrëmjen e djeshme, ku protestuesit që i përshëndeste me dorë ia kanë kthyer me gurë e vezë. Maduro dhe mbështetësit e tij qëndronin në majë të një xhipi […]

Continue Reading