Lulzim Basha i ka bërë publike 3 çështjet që kërkon të diskutojë në një tryezë dialogu përballë kreut të mazhorancës, Edi Rama.

Me një deklaratë për median, Basha shprehet se negociatorët e PD-së janë prej 8 ditësh në pritje. Deklarata e plotë e Bashës: Kam insistuar që në fillim se dialogu me Edi Ramën duhet të jetë i vërtetë dhe jo dialog fasadë, sa për të bërë foto e për të dalë para kamerave. Dialogu i vërtetë […]

Continue Reading