Presidenti i Romës bën çmendurinë pas ndeshjes. Video

Sport

Roma mbrëmjen e djeshme ishte në festë për shkak se skuadra e tyre arriti të bëjë të pabesueshme duke eliminuar Barcelonën.

Tifozët kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit ndërsa alkooli dhe emocionet kanë qenë të papërshkrueshme.

Edhe presidenti i Romës, Giallorossi James Pallotta doli nga diplomacia duke u bashkuar me tifozët e Romës.

Madje ai bëri të pabesueshme duke u zhytur në një shatrivan.

 

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments