Policia godet dhe gjakos kreun e grupit parlamentar të PD

Aktualitet

Edmond Spaho është shfaqur i gjakosur në hyrje të Gjykatës së Tiranës, pasi forcat e Policisë nuk e kanë lejuar të hyjë në seancën ku do të jepet masa e sigurisë për 23 protestuesit e Rrugës së Kombit.

Spaho tha për mediat se “kërkuam të futemi nën sallë po forcat e Policisë nuk na lejuan. Forcat e shtetit diktatorial të Edi Ramës u përplasën me protestuesit, u përplasën dhe me ne. Dikattatura e Ramës fundin e ka të shpejtë.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?