SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Zbulohet i dashuri i djalit të Xhorxh Soros.Foto

Alex Soros është një djalosh që shijon shoqërinë dhe intimitetin me partnerin e tij gjatë një darke me miqtë ashtu siç duket në këtë foto.

Kjo me sa duket shpjegon dhe financimin që babai i tij bën për përhapjen e vlerave dhe të drejtave të LGBT në mbarë botën.

Kujtojmë, se Alexi ka zhvilluar një vizitë në Tiranë, ku takoi privatisht Edi Ramën. Foton e takimit ai e publikoi vetë, bashkë me vlerësimet për Ramën.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?