SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Zv/ministri Brëndshëm nuk shkoi në emisionin televiziv. Fevziu: Karagjoz

Në një kohë kur kishte konfirmuar pjesëmarrjen në emision, Lamallari ka vendosur befas të mos paraqitet, pa njoftuar më përpara stafin e emisionit për këtë ndryshim në vendimin e tij.

Zv/Ministri i Brendshëm Besfor Lamallari, përmes një mesazhi ka sqaruar se arsyeja e mungesës së tij në studion e “Opinion” ka qenë një darkë.

Fevziu e lexoi live sms e tij dhe me një nënqeshje e etiketoi veprimin e tij si veprim prej karagjozi dhe se ky është rasti i parë në 20 vite emision, që ndodh një episod i tillë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?