SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Guxim Alimani/ Shqipëria-Eksperiment ndërkombëtar i mafias dhe krimit!

Per 45 vite Shqiperia,vendi krenar prej te cilit rrjedhin shume civilizime,vendi i Konstadinit qe i dha botes krishterimin,vendi i burrave qe krijuan shtete e dinasti nga Libani ne Egjipt,u be vendi eksperimentues i komunizmit mizor,aspak sipas filozofise se Marksit por sipas dhunes e mediokrotetit human qe bironte nga stepat e Siberise e perfundonte tek Zona e pare operative e Laberise.

Pas kesaj nje tjeter gjeme eksperimentale na ka gjetur.Eksperimenti i krimit e mafias.Nga te njejtit klone gjenetikë.Dikush beson te nderkombetaret si dikur nacionalistet priten zbarkimin e anglo-amerikaneve uke u kalbur ne qelite e Zones se pare operative.

Sepse dhe Mugosha nderkombetar ishte por u ble siç blihen sot me parate e droges vilat eVllahutinit apo kineze e vietnameze qe perfaqesojne “miqte”qe do “zbarkojne”.Vetem i zoti e nxjerr gomarin nga balta.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?