Rama me atlete në selinë e Presidencës/ Takim me Presidentin Ilir Meta.

Aktualitet

Kryeministri Rama sapo ka mbërritur në këto momente në selinë e Presidencës ku mësohet se po zhvillon një takim me Presidentin Ilir Meta.

Ky është takimi i parë i Ramës me kreun e shtetit që prej betimit të kabinetit “Rama 2” rreth 7 javë më parë. Në fokus të bisedës mësohet të jetë Vettingu dhe vijimi i Reformës në Drejtësi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?