Rama shan dhe fyen gazetarët kurse ata e braktisin. Video

Aktualitet

Edi Rama ka sharë dhe denigruar në mënyrë të paprecedent gazetarët mesditën e sotme në oborrin e parlamentit.

Ata kanë tentuar ti bëjnë disa pyetje direkt pas seancës ku mazhoranca vendosi të mos i heqë imunitetin Saimir Tahirit.

Gazetarët pasi kanë dëgjuar një lumë sharjesh nga goja e Kryeministrit i kanë hequr mikrofonët duke i thënë faleminderit.

Edi Rama paksa i habitur thotë: “oouu faleminderit ju”.

 

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments