Shtyhet gjyqi ndaj Tom Doshit dhe dy personave të tjerë, Mark Frroku dhe Durim Bami.

Aktualitet

Seanca ishte parashikuar që të niste sot në orën 10:00 por për shkak të mos krijimit të Kolegjit Penal, ajo është shtyrë për një datë tjetër.

Gjykata e Lartë ka vendosur të shtyjë gjyqin ndaj deputetit Tom Doshi, dhe dy personave të tjerë, Mark Frroku dhe Durim Bami.

Dy gjyqtaret, Evelina Qirjako dhe Adriana Fullani janë dorëhequr nga detyra, pasi u ka mbaruar mandati.

 

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments