Andi Bushati degjeneron Ramën/ Pse t’u tha pështyma për Sandrin o legen??

Aktualitet Te tjera

Gazetari dhe analisti i njohur ka shpërthyer kundër Edi Ramës në profilin e tij në ‘Facebook’.

Ja çfarë shkruan:

‘Hahaha legenit që se heq dot kazanin nga goja. Iu tha pështyma kur i duhej të fliste për Sandrin, Vjollcën, Irfanin’.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?