Të rinjtë e PD-së presin me ulërima Erion Veliajn dhe Taulant Ballën (VIDEO)

Aktualitet Te tjera

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku duket reagimi i simpatizantëve të PD-së në Cerrik në momentin që para tyre kalojnë Erjon Veliaj dhe Taulant Balla. Ngritja e dy gishtave lart nuk funksionon më si shkelje syri, por vetëm sa ka acaruar militantët e PD-së që qëndronin para zyrës elektorale.

“Pritja qe i rezervuan dje qytetaret e Cerrikut, Lal plehut dhe Taulant Balles! sb”, shkruan Berisha. Në video dëgjohen thirrjet pro Lulzim Bashës dhe “Ik, ik, ik!”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?