AktualitetTe tjera

Drejtori i OSHEE-së së Elbasanit, në fushatë me Taulant Ballën

Në denoncimin e bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, qytetari thekson se kreu i OSHEE-së së Elbasanit del çdo ditë në takimet elektorale të PS-së, duke detyruar që të marrin pjesë të gjithë qytetarët që kanë fatura energjie të papaguara.

‘Narko drejtori rajonal i OSSHE ne Elbasan, cdo dite ne shkelje flagrante te ligjit duke marre pjese ne fushaten elektorale te Partise Kanabiste dhe me premtime antiligjore’, shkruan ish-kryeministri Berisha në Facebook.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania