SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ish deputeti i Ramës rreh punonjësin e tatimeve dhe e bën për spital/ Ja emri

Një ngjarje e rëndë raportohet këto minuta për newsbomb.al.

Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se ish-deputeti Arben Ndoka ka goditur në ambientet e punës një punonjës të Tatimeve në Lezhë.

Ambulanca dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes, por sipas burimeve kjo e fundit po tenton ta mbajë të fshehur.

Pritet që ngjarja të zbardhet e plotë në minutat në vazhdim.

Rezultate imazhesh për arben ndoka

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?