Ish deputeti i Ramës rreh punonjësin e tatimeve dhe e bën për spital/ Ja emri

Një ngjarje e rëndë raportohet këto minuta për newsbomb.al. Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se ish-deputeti Arben Ndoka ka goditur në ambientet e punës një punonjës të Tatimeve në Lezhë. Ambulanca dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes, por sipas burimeve kjo e fundit po tenton ta mbajë të fshehur. Pritet që […]

Vazhdo të lexosh