SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Arrestohet nga policia në makinën e kryetarit te PS, Kavajë, Ben Shabani i njohur si Çami

Burime ende te pakonfirmuar nga Kavaja bejne me dije se eshte arrestuar nga policia ne makinen e kryetarit te PS per Kavajen, Gent Daja, trafikanti i droges Ben Shabani, i njohur me nofken Çami.

Akoma nuk dihet se çfare e lidh kryetarin e PS me nje trafikant droge i cili eshte arrestuar dhe denuar disa here. Ben Shabani njhet gjithashtu edhe per njohje me politikane te majte dhe gjithe dyshimet bien mbi fushaten per kryetar bashkie qe zhvillohen ne Kavaje.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?