Më në fund Interi fiton pas 8 ndeshjesh/ Video

Sport

Interi u është rikthye te fitorja në Serie A. Zikaltrit mposhtën 3-1 Lazion në javën e 37-të në Serie A. Golat u shënuan nga Eder, Andreolli dhe autogol Wesley Hoedt ndërsa për Lazion shënoi Balde Diao Keita. Hera e fundit kur Interi kishte fituar në Serie A ishte 12 marsi kur mposhti 7-1 Atalantan. Prej kësaj Inter humbi 6 herë dhe barazoi 2 ndeshje. Kjo fitore nuk shërben për asgjë, pasi Interi gjendet edhe matematikisht jashtë Champions League dhe Europa League.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?