SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Eno Bozdo/ Kush ishte aty, kush e ndoqi nga mediat, e ka shumë të qartë se kjo e djeshmja ishte protesta më e madhe që opozita ka organizuar. FOTO

Kush ishte aty, kush e ndoqi nga mediat, e ka shume te qarte se kjo e djeshmja ishte protesta me e madhe qe opozita ka organizuar. Nje lum njerzor, me qindra mijera qytetare, familjare, njerez qe i bashkon vendosmeria kunder krimit, droges, korrupsionit dhe varferise.
Saç ishte gjigande, aq ishte dhe qytetare.

Prandaj, mos hyjme ne diskutime shifrash, fake news, apo genjeshtrash te ketij lloji. Ky diskutim i intereson vetem atyre kunder te ciles ishte drejtuar ky miting gjigand, pas 85 diteve proteste non-stop. Cdo diskutim shifrash shmang debatin mbi mesazhin e tubimit: “Shqiperia dhe shqiptaret nuk e duan Edi Ramen dhe as krimin qe ai promovoi, drogen qe sponsorizoi, korrupsionin qe e pasuroi dhe perrbuzjen prej injoranti klasik qe e perdor kunder popullit te tij”

Fotografia e Eno Bozdo

Fotografia e Eno Bozdo

Fotografia e Eno Bozdo

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?