Aktualitet

Partia Demokratike do zhvillojë protestë masive të shtunën e ardhshme më 13 maj në orën 12:00.

Partia Demokratike dhe koalicioni opozitar do të zhvillojnë tjetër protestë masive në Tiranë. Protesta do të zhvillohet të shtunën e ardhshme më 13 maj në orën 12:00.

Vendimi u mor gjatë mbledhjes së sotme të Lulzim Bashës me kryetarët e degëve të PD nëpër rrethe. Në takim kanë qenë të pranishëm edhe Edmond Spaho, Edi Paloka dhe Arben Ristani, ku u diskutua për orgazimin e protestës së 13 majit.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania