Partia Demokratike do zhvillojë protestë masive të shtunën e ardhshme më 13 maj në orën 12:00.

Partia Demokratike dhe koalicioni opozitar do të zhvillojnë tjetër protestë masive në Tiranë. Protesta do të zhvillohet të shtunën e ardhshme më 13 maj në orën 12:00. Vendimi u mor gjatë mbledhjes së sotme të Lulzim Bashës me kryetarët e degëve të PD nëpër rrethe. Në takim kanë qenë të pranishëm edhe Edmond Spaho, Edi […]

Vazhdo të lexosh