Berisha: Policët detyrohen të sigurojnë vota për zgjedhjet

Aktualitet

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në profilin e tij në facebook, denoncimin e një oficeri të policisë që denoncon eprorin e tij.

Ndër të tjera Oficeri shkruan se Drejtori i Drejtorisë së Mbrojtjes së Dëshmitarëve ka detyruar oficerët të firmosin formularë për zgjedhjet, duke shkruar emrat dhe numrat e celularëve të çdo personi të familjes dhe të njohurve si dhe numrin e votave që do të sigurojnë.

Ja statusi i plotë i z Berisha:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?