SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kërrma e diktatorit kërcënon live në tv/ Gjinushi-Salianjit: ‘Do ikësh për lesh’. VIDEO

Skënder Gjinushi dhe Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji u përplasën ashpër sot në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit. Ata përdorën fyerje, sharje e kërcënime ndaj njëri – tjetrit, aq sa Gjinushi, tentoi të braktisë emisionin. Lapsi.al po e sjell të plotë momentin e degjenerimit të debatit mes tyre, në videon e mëposhtme.

Gjinushi: Or çun, se do ikësh për lesh.

Salianji: Për respekt të publikut unë nuk e përdor atë, por ti je i gjithi lesh.

Gjinushi: Ky është budalla i tëri. Mos thirr më rrugeçër këtu. Or çun, mbaje gojën.

Salianji: Ki kujdes.

Gjinushi: Faji është i saj, (Eni Vasilit) që sjell legena si ky… Jeni kthyer në studio haleje…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?