SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Sekuestrohen 400 kg kanabis në një operacion masiv në Lezhë

Forca të shumta policie kanë filluar operacionin në orët e para të mëngjesit dhe vijon akoma.

Rreth 400 kilogramë kanabis sativa janë sekuestruar në një operacion masiv antikanabis.

Operacioni antidrogës është zhvilluar nga strukturat e Drejtorisë Vendore të  Policisë  Lezhë në Bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë.

Policia ka arrestuar disa persona dhe disa të tjerë janë shpallur në kërkim.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?