SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Basha mbledh aleatët në selinë blu.

Luzlim Basha ka mbledhur aleatët e opozitës në selinë blu. Takimi mësohet se ka filluar në orën 18:00, dhe do të diskutohet për negociatat me mazhorancë.

Fillimisht Basha do të takohet vetëm me aleatët që janë edhe parti parlamentare dhe më pas do të mblidhen të gjithë aleatët e opozitës.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?