SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Pamje të rralla me dron nga protesta e sotme e opozites. Video

Pamje të rralla të protestës së Partisë Demokratike.

Pamjet janë filmuar me dron në “Sheshin Shqiponja”.

Pamjet janë shpërndarë para pak minutash nga faqja zyrtare e Partisë Demokratike.

Por sipas informacioneve që vijnë nga pjesëmarrës brenda protestës, jo vetëm në kryeqytet, edhe policia po kryen filmime dhe fotografime të shumta të pjesëtarëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?