Mbyllet protesta duke kënduar Himnin Kombëtar/ Video

Aktualitet

Ka perfunduar protesta e opozitës dhe qytetarëve në 5 kryqëzime kryesore në vend.

Në fund lideri demokrat Lulzim Basha mbajti një fjalim të shkurtër nga sheshi Shqiponja ku qendroi një orë në mes të protestuesve.

Ajo çfarë u vu re në këtë protestë është se nuk u shënua asnjë incident madje nuk pati as revoltë të shprehur me bori nga shoferët që mbetën në trafik.

Në fund protesta u mbyll duke kënduar Himnin Kombëtar.