SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Mësueset e Lezhës shpërndajnë fletëpalosje të Partisë Socialiste

Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, që thotë se mësueset në qytetin e Lezhës shpërndajnë në rrugë fletëpalosje të Partisë Socialiste.

Denoncimi në Facebook-un e ish-Kryeministrit Sali Berisha:

Mesueset ne Banditistan shperndajne fletepalosjet e partise/shtet siçiliste.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Përshëndetje zoti Berisha! Mësueset e Lezhës janë kthyer në propaganduese dhe shpërndarëse të fletushkave të PS, ditën për diell! Arsimtare dhe militante që japin shembullin duke propaganduar nën drejtimin e kriminelëve që kanë pushtusr Lezhën. Drejtohen nga Arben Ndoka me te cilin si shperblim per trafikun e vajzave shqiptare drekojne per kater pale qefe dhe Pjerin Ndreu!”

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?