Kreshnik Çollaku: Skandal në arsim, mësueset u kërkojnë nxënësve të paguajnë 100-500 lekë për të blerë e mbjellë pemë.

Shume qytetare po denoncojne nje fakt dhe nje akt te shemtuar qe po ndodh neper kopshte dhe shkollat e Tiranes. Qytetaret denoncojne se mesuesit e detyruar nga drejtoria arsimore po u kerkojne me detyrim femijve dhe nxenesve te paguajme 100-500 lek per te blere e mbjelle peme. Femijet kercenohen se do te ndeshkohen nese nuk […]

Continue Reading

Mësueset e Lezhës shpërndajnë fletëpalosje të Partisë Socialiste

Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, që thotë se mësueset në qytetin e Lezhës shpërndajnë në rrugë fletëpalosje të Partisë Socialiste. Denoncimi në Facebook-un e ish-Kryeministrit Sali Berisha: Mesueset ne Banditistan shperndajne fletepalosjet e partise/shtet siçiliste. Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb “Përshëndetje zoti Berisha! Mësueset e Lezhës […]

Continue Reading