SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Gjendet një laborator plot me kanabis në mes të Tiranës

Një laborator për përpunimin e kanabisit  është zbuluar mesditën e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një laborator në zonën e Shkozës, në kryeqytet.

Mësohet se laboratori është gjetur në një prej ish-tuneleve të Uzinës së traktorëve.

Laboratori është zbuluar nga efektivët e komisariatit numër 1.

Tuneli në Shkozë mësohet se ishte pajisur me llampa për të rritur dhe tharë kanabisin në kushte të brendshme, për të mos rënë në sy.

Mësohet se janë 4 persona që janë shoqëruar në polici.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?