Nga Bislim Ahmetaj: Mjaftuc Veliaj ndale propogandën rozë me fëmijët e Tiranës.

Aktualitet

Erion Veliaj nga që nuk bën dot fëmijë me gruan e tij, (një fatkeqësi që s’ja uroj as hasmit)shkon përditë nëpër shkollat e qytetit dhe ju bën politikë rozë fëmijëve. Nqs nuk e ndalë ligji këtë praktikë bolshevike ndonjë ditë do ta ndalë ndonjë prind dhe askush s’ka të drejtë ta quaj vetgjygjësi. Femijtë I çojmë në shkollë për të marrë dije, jo për ti indoktrinuar kryetari i kastruar I bashkisë. Shoqatat për mbrojtjen e fëmijëve,ato qe mbrojnë të drejtat e njëriut duhet ta kishin ngritur zërin në kupë të qiellit për ketë shkelje të përsëritur të të drejtave elementare të fëmijëve. Por unë e di se ato kanë qënë të zëna me aplikime për fonde nëpër organizata që kontrollohen nga zagarët e Sorosit njëri prej më të zellshëmve është pikërisht kryetari eunuk i bashkisë së Tiranës. As nga ambasadoret e vendeve perendimore nuk vjen asnjë reagim për këtë çeshtje sa delikate aq edhe jetike për të ardhmen e një brezi të cilët janë tepër sensibël dhe shumë aktiv kur behet fjalë për homoseksualitetin . Kjo është këmbanë që duhet të bie në veshin e çdo prindi,e çdo qytetari të Tiranës. Mjaft o “mjaft” me propagandë bolshevike nëpër shkolla.

Risultati immagini per erion veliaj femijet

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?