SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Mediat turke publikojne sot masivisht shkrimin e Kreshnik Osmani-t

Mediat turke publikojne sot masivisht shkrimin  me te fundit të Kreshnik Osmani-it,  i cili trajton Soros dhe Gylen si dy alarme shqiptare per Administraten Trump.

Arnavutluk’ta paralel tehlike alarmı

Arnavutluk'ta paralel tehlike alarmı

Anadolu Ajansı (Analiz)

 

Donald Trump’ın ABD Başkanı seçilmesinin ardından, Arnavutluk’ta yoğun bir şekilde ‘Soros tehlikesi’ tartışıldı.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?