SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Kuqezinjtë mbushin rrugët e Palermos/Video

Tifozët Kuqezinj duket se kanë mbërritur në rrugët e Palermos dhe me këtë video emocionuese ftojnë të gjithë shqiptarët që të jenë në stadium në ndeshjen e sotme. Grupi i tifozëve do të shkojë në fshatin Arbëresh ku do të ketë edhe një ceremoni.

https://www.facebook.com/telesportal/videos/1510735235625923/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?